Linuo Turkey

.

Solar – Güneş Isısı Ve Güneş Enerjisi
(Solar Termal Enerji ve Fotovoltaik)


Doğru kullanıldığında Sahra Çölü yüzölçümünün yüzde biri bile dünyanın enerji ihtiyacının tamamını karşılayabilir. Çok az metrekare çatı alanı ile dört kişilik bir ailenin öncelikli enerji ihtiyacının tamamı karşılanabilir. Bu sebeple Linuo 20 yıldan fazla süredir güneş enerjisi kullanımıyla ilgili sistemleri araştırıyor, geliştiriyor ve üretiyor. İşte bu nedenle Güneş ısısı ile elektriğinin kazanımında gerçek öncüler arasındayız. İş ortaklarımız ve biz, Solar Termaller konusunda dünyanın en büyük üreticileri arasındayız.  Solar Fotovoltaikler’de en eski PV modül üreticisiyiz ve ayrıca Çin’de üretim sahası olan TÜV sertifikalı ilk üç üreticiden biriyiz.  Bu sayfada her iki alan için de çok çeşitli yüksek verimlilikte çözümlerimizi bulabilirsiniz: Solar Termal Enerji ve Fotovoltaik  

Güneş Enerjisi


Linuo Solar Termal (Güneş Enerjisi),  solar termal uygulamalarında kullanılan vakum tüpler ve güneş kolektörü üretiminde kullanılan boru cam ürünleri konusunda en güçlü tedarikçilerden biridir. 2001 yılında Alman Ritter grubu iş ortaklığı ile Linuo-Paradigma kurulmuştur ve Çin’deki Solar Pazarında tüm sistemlerin üretimi alanında en büyük beş üreticiden biridir. Güçlü ortaklarımızla birlikte Alman teknoloji ve kalite standardlarını garantiliyoruz.
Linuo Fotovoltaik, yüksek nitelikli ve yüksek performanslı solar fv modülleri konusunda uzmanlaşmıştır. Farklı performans sınıflarında fotovoltaik modülleri üretiyoruz ve ayrıca kablodan invertöre kadar projeleriniz için gerekli tüm sistem tekniğini sunuyoruz. Solar modüllerimiz farklı kullanım sahalarında bir çok farklı uygulamalarda kullanılabilir: müstakil evler, tarım işletmeleri, endüstriyel çatılarda veya boş alan tesislerinde. En gelişmiş teknoloji ile mükemmel kalite ve performans seviyelerimiz sayesinde başarınızı garanti altına alıyoruz.  
Solar EPC. Solar üretim alanları için ‘Mühendislik, Tedarik ve Montaj’ dizini, kısacası Solar-EPC veya PV-EPC,  uluslararası solar tesisi yapımında ve ilgili sözleşme modelinde değerini kanıtlayan bir proje süreç biçimini belirtir. Yılların tecrübesiyle Linuo, Solar proje işlerinde anahtar teslim Tedarikçiniz veya Ana Yükleniciniz olarak görevi üstlenecektir. (hem Solar Termal Enerji hem de Fotovoltaik için) Bir EPC tedarikçisi olarak tam zamanında anahtar teslim iş icra edeceğimizi garantiliyoruz.  

Memnun Müşteri İstiyoruz

Ürün/kalite kriterlerini müşterilerimiz belirler. İş motivasyonumuzu onların yorumlarından alıyoruz. Bu yüzden en büyük hedefimiz, hizmetler ve ürünlerimizin yüksek kaliteli olmasıdır. Bu aynı zamanda, sizin sorularınızın, tekliflerinizin ve sözleşmelerinizin profesyonel olarak ve zamanında işlem görmesi, ayrıca vaat ettiğimiz sürelere riayet etmemizi de içermektedir. Kalite bilinci kuruluşumuzdan bu yana içtenlikle sağlama aldığımız bir değerdir. Başlangıcımız itibariyle Bağımsız Denetim Merkezleri (örneğin: TÜV) tarafından onaylanıp kaydedilmiştir. Kapsamlı kalite yönetim sistemimiz uluslararası standartlara ve yönetmeliklerine uygun olarak belgelenmiştir.  Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Solar Kalite Yönetimi sayfasına bakabilirsiniz.

   

Merakınızı uyandırabildik mi? Size keyifle bilgi verebilir, ayrıca şahsi teklifler hazırlayabiliriz. Bizi arayabilir veya irtibat formunu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz