Linuo Turkey

.

Solar Fotovoltaik Modülleri  

Linuo Fotovoltaik yüksek kaliteli ve güçlü solar modülleri konusunda uzmandır. Farklı performans sınıflarında Fotovoltaik Modülleri üretiyoruz ve ayrıca kablodan invertöre kadar projeleriniz için gerekli tüm sistem tekniğini sunuyoruz. Solar modüllerimiz farklı kullanım sahalarında birçok farklı uygulamalarda kullanılabilir: müstakil evler, tarım işletmeleri, endüstriyel çatılarda veya boş alan tesislerinde. En gelişmiş teknoloji ile mükemmel kalite ve performans seviyelerimiz sayesinde başarınızı garanti altına alıyoruz. 


Modül tiplerinin serisi:


255-270W Poly

 4-Busbars
1640 x 992mm, 60 hücre
verimlilik (maksimum): 16,60%

  

310-325W Poly

4-Busbars
1956 x 992mm, 72 hücre
verimlilik (maksimum): 16,75%270-285W Mono

 4-Busbars
1640 x 992mm, 60 hücre
verimlilik (maksimum): 17,52%


320-335W Mono

 4-Busbars
1956 x 992mm, 72 hücre
verimlilik (maksimum): 17,26%
240-265W Mono Black

1634 x 982mm, 60 hücre
 verimlilik (maksimum): 16,52%
Not: Bütün seri modüller ayrıca ‘Black-Edition’ olarak temin ve teslim edilebilir. 156 x 156 mm hücre modülleri (hem mono C-Si, hemde poly C-Si) sizin avantajınıza 4 Busbar ile yapılır.  


Bireysel Modül Tipleri:

Linuo’nun üretim izni 36 – 96 hücrelik fotovoltaik – modülleri için geçerlidir.  Şahsi kullanım amacınıza göre özellikli düzenleme yapılır (cadde lambaları, otomatlar, otobüs durakları vs.) Özel boya kullanımı (örnek çatı kırmızısı, orman yeşili, sonbahar yaprak renkleri, çöl sarısı vs. ) mümkündür. Defense (koruma) alanı için optiğe uygun modülleri organik form ve radar, trafik işareti arka ışıklı olarak teslim edebiliriz. Bina’ya entegre Fotovoltaikler (BİPV) için örneğin cam-cam modülleri ayrıca bireysel ölçülmüş küçük serileri farklı koşullara uygun teslim edebiliriz.


Linuo modüllerin artı puanları:

Kapsamlı garanti ve garanti taahhütlerinin genel özetini Solar Fotovoltaik ten bulabilirsiniz. Modül imalatımızın eksiksiz ve devamlı gözetimi, uzun vadeli güveni, en uygun işlev emniyeti ve en düşük verim kaybını garantilemektedir. Kalite yönetim sistemleri ile ilgili detaylar ve ilerleten linkleri sizin için Solar Kalite Yönetimi sayfasında sunduk. Ayrıca modüllerimizin bilgi kayıtları ve önemli dokümanları Solar Downloads sayfasında bulabilirsiniz. Sizin için aşağıda kısa ve açık Linuo modüllerinin önemli teknik artı puanlarını özetledik. 


Test İşlemi


Kontrol edildi: İmalat işleminde 100 den fazla kontrol/test işlemi ve 3 defalık EL-Test. Hücrelerdeki küçük çatlaklıklar mikroskobik yardım gereçleri ile bile görülemez ve gelecekte potansiyel verim kaybı tehlikesini barındırır, ilk başta tam modül gücü kanıtlandığı halde. Linuo bütün riskleri kaldırır ve her modülü toplamda 3 defa elektroluminesens-testinden geçirir. En son yapılan EL-testi paketlemeden hemen önce yapılır: İşletmeden sadece % 100 çatlaksız modül çıkar.

Pozitif tolerans Düzenlemesi


Etkili: Linuo modülleri % 100 artı düzenlenmiştir, ayrıca 5W’ye kadar fazla güç gösterirler. ‘Artı Düzenlenmesi’ ile Linuo 2009’dan beri modüllerin kalite kontrolünde  memnun –müşteri konsepti kullanıyor: Modüllerimizde sadece anılan güçteki olumlu sapmaları tolere ediyoruz. Ayrıcalıklı solar üreticisi olarak müşteri ne istiyorsa onu, hatta daha fazlasını, alma prensibini uyguluyoruz. Hiç bir Linuo modülünün teslimatında tip levhasında yazılı gücün altına inmiyoruz.

Yüksek Kaliteli Hizmet


Mükemmel: Düşük  güneş ışınında bile en iyi az ışık hareketi ile azami verimlilik. Almanya ikliminde alçak ışık hareketi çok önemlidir, gerçekte elde edilebilecek verimi gösterir. Almanya’da ışığın yaklaşık % 60’lık bir bölümü alçak ışıktan gelmektedir: bulutlanma, eksoz dumanı, sabah ve akşamları. Alçak ışık hareketi laboratuvar standart koşullarda 200W/m2 ışığında olarak tespit edilmiştir. Linuo modülleri uzman dergiler tarafından yapılan testlerde devamlı olarak en iyiler arasındadır

Sağlamlık


Yüksek sağlamlık: DIN IEC 61215 gereğince 5400 Pa kar yükü ve 2400 Pa rüzgar yükü. Linuo modüllerin bütün dayanıklılığı standart yapımlarda bile IEC 61215 tarafından istenilen değerlerden çok daha fazladır. Böylelikle, örneğin: hücrelerdeki çatlaklıkların önüne geçilir (Microcracks). Özel kullanım alanlarında ve kar yükü fazla olan alanlarda (örneğin Yüksek Alpler‘de) ve modül konstrüksiyonunda uyarlama çerçeve geometrisi doğrudan ayarlamada 5400 – 8000 Pa  (kırılma yükü 9600 Pa) değerleri gerçekleştirilir. Kontrol sertifikalarını Solar Downloads alanında bulabilirsiniz.

Devamlılık


Devamlılık: DIN IEC 61701 gereğince tuz sisi ve amonyak yüklenmesi sonucunda aşınmaya karşı yüksek direnç. NaCl (tuz) ve NH3 (Amonyak) sahil kıyılarında, adalarda, gemilerde, sondaj kulelerinde ve ahırlarda görülebilir ve tüm solar modüllerin dış taraflarını yıpratabilir. Linuo solar modüller sadece yüksek verimliliği değil, ayrıca dış koşullara karşı da dayanıklılığını garantiler. Bu durum TÜV tarafından süreklilikle tekrar edilen kontrollerle kanıtlanmaktadır. Böylelikle Linuo modülleri yüksek kalite taleplerini karşıladığını bir defa daha kanıtlamış olmaktadır.

Yüksek Verimlilik


Yüksek Verimlilik: Cam üst bölümünün nano kaplama olması modüllerin kendi kendine temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Fotovoltaik tesisatının en az 25 yıl çalışabilmesi için, temiz cam tabakası şarttır. Kirli solar modülleri verimliliği azaltır ve böylelikle Hot-spot hasarlar oluşturur. Linuo modüllerinin cam üst bölümünün nano kaplama olması yağmur ve kar tarafından kendi kendine temizlenmesini destekler. Bu aynı fiyatta ve aynı alanda daha yüksek verimlilik ve daha fazla modül üretim gücü demektir. Kısacası: Müşterilerimiz için büyük artıdır.  

Birinci Sınıf Kalite


Birinci Sınıf Kalite Garantisi: Linuo modülleri DIN IEC 61215 ve 61730 taleplerini fazlasıyla karşılamaktadır, ayrıca TÜV,  VDE, UL, Golden Sun, Jet, Inmetro tarafından onaylanmıştır, STS’nin uzun süreli test’inde ise en iyiler arasındadır. Linuo modüllerin uluslararası standartlarına uygundur ve ayrıca da ek avantajlar sunmaktadır: Anti-PID özelliği garantiler, aşınmaya dayanıklı güç soketleri, aşırı sıcak bölgelerde kullanıldığında mükemmel özellikler – bu sebeple Linuo FV –örneğin 2014 yılı ön yeterlilik değerlendirmesinde Ürdün’de 1. sırayı oturmuştur


LİNUO Solar Modül Yapım Şeması

Linuo Solar Modüllerinin bir avantajlı yönü ise dikkatli ve temiz yapım aşamasıdır. Örneğin hücrelerin yüksek kaliteli EVA folyesi ile (EVA = Etilen Vinil Asetat) çift taraflı olarak kaplanması neme maruz kaldığında güvenli bir şekilde dışında kalmasını garantiler.(örneğin buhar difüzyonu sebebiyle). Yapı tabakalarının çapraz bağlanma dereceleri katı kontrol kurallarına tabidir. 


Modül teklifiniz mi istiyorsunuz? Severek cevap verir ve size kısa sürede özel teklif hazırlayabiliriz. Bizi arayın veya direk irtibatı kullanın.