Linuo Turkey

.

Solar – Fotovoltaik Projesi


Linuo uluslararası solar projeleri oluşturup, hayata geçirmektedir. 2002 yılında öncelikle sadece EPC işletmesi olarak kurulan Linuo bugün ise proje işlerinin tüm aşamalarında hizmet sunmaktadır. Yaklaşık beş yıl içinde her yıl, çoğunlukla anahtar teslim olarak yaklaşık 200 MW inşa ettik. Proje işimiz,  güneş panel planlaması, inşaası ve kurulmasını kapsamaktadır, ayrıca kapsamlı danışmanlık hizmeti, teşvik, finansman danışmanlıkları, tesislerin gözlenmesi ve işletmesi de buna dâhildir. Linuo  Güneş Enerji Santralleri için tüm hizmetleri kapsayan tam teşekküllü sonuçlar sunmaktadır. Linuo Anahtar Teslim Çözümleri aşağıdaki hizmetleri kapsamakta ve tam bir garanti sağlamaktadır.

 


Planlama ve danışmanlığın yanı sıra Linuo bütün proje sürecini bütün formalitelerin halledilmesini de kapsayacak şekilde üstlenmektedir.  Doğru fizibilitelerle projenin finansmanını (Financing & Sales) ve projenin kapsamlı şekilde yürütülmesi (EPC) ile de ilgileniyoruz. Bakım ve servis sözleşmesi kapsamında ise kuruluşun kusursuz çalışmasını garantiliyoruz (O&M). Açık alan işletmeleri, endüstriyel çatı kurulumları ve bina cephesine entegre fotovoltaik (BIPV) yapımlarındaki tecrübe ve yeterliliğimize güvenebilirsiniz. Fotovoltaik günümüzde  bu şekilde işlemektedir. Memnuniyetle bize danışabilirsiniz. Güneş ile ilgili projenizin tamamının çözümü için dört yapı taşı olan hizmet çemberimize aşağıdaki butonlardan erişebilirsiniz: 


Proje Geliştirme


Proje Finansmanı


Mühendislik, Tedarik, Konstrüksiyon


İşletme Bakım

Linuo, tüm dünya çapında  çok çeşitli hedef ülkelerde PV - proje geliştirme ve uygulamasında aktif rol almaktadır. Yatırımınızla veya başka talepleriniz ile ilgili istekleriniz var ise, bizi haberdar edebilirsiniz. Bizi arayabilir veya iletişim formunu kullanabilirsiniz.