Linuo Turkey

.

Solar Fotovoltaik – Güneş Elektriği (fotovoltaik) 


Linuo Photovoltaics, en gelişmiş teknolojilere sahip ayrıcalıklı bir güneş paneli üreticisidir. ‘Linuo Power’ markası altında farklı performans sınıflarında yılda 2 GW Fotovoltaik modülleri (2017 yılına kadar kapasite > 3,6 GW) tam teşekküllü 3 üretim tesisinde (ABD, Kore, Çin) üretilmektedir. Çin’de bulunan üretim tesisleri ile en eski fotovoltaik modül üreticisi olan Linuo, 20 ülke ve 6 Kıta’da aktiftir. Elbette Linuo Fotovoltaik, Çin’de bulunan üç fotovoltaik üreticisinden biri olarak, Alman Tüv ile onaylanmıştır ve şimdiye kadar orijinal Linuo modülleri ile sadece Almanya’da bile binlerce proje hayata geçmiştir – münferit ev çatı tesislerinden büyük güneş enerji santrallerine kadar. Tanınmış toptan dağıtımcılar Linuo kalitesinden kesinlikle emin olmuşlar ve (OEM-Label ile) kendi marka isimlerini kullanarak Linuo modüllerini satmaktadırlar.   


Linuo Fotovoltaik sizin güçlü ortağınızdır  

Garanti ve güvence teminatlarının değeri ortağınızın finansman gücü ile doğrudan bağlantılıdır: Linuo Fotovoltaik, Linuo grubuna aittir. (kimya, ilaç sanayi, cam ve solar) – Linuo Grubun bazı işletmeleri 100 yıllık geleneğe sahiptir. Bankalar, Kredi Enstitüleri ve Sigortalar Linuo’un finansman, istikrar ve ödeme gücünü seneden seneye en iyi notlarla değerlendirmektedirler. Mükemmel derecelendirmeler Linuo modüllü projelerin banka ve sigortalar tarafınca sağlam olduğunu garantilemektedir.

Garantiler


25 yıl Faydalı Ömür Garantisi (lineer performans garantisi)

Güvenilir: Linuo modülleri 25 yıllık faydalı ömür garantilidir.  Garanti süresinin başlangıcından itibaren birinci senede polikristal modül’ün en üst randıman nominal gücü en az % 97,5 ve monokristal modülün en az  % 96,5’dır (Pmaks.) 25 yılın sonunda iki modül tipi nominal gücü en az % 80’e erişmektedirler. Yıllık hizmet gerilemesi (degredasyon) polikristal modülde maksimum % 0,729, monokristalde ise en fazla % 0,68’dır. 


25 Yıl Üçüncü Şahıs sigortası

Emniyetli: Linuo modülleri için 25 yıllık 3.şahıs sigortası tarafından 25 yıllığına geri dönülemez ve feshedilemez şekilde güvenceye alınmıştır. Eğer Linuo’nun beklenmedik bir şekilde ekonomik gücü değişecek olursa, harici sigorta sizin direk olarak tazminat muhatabınız olacaktır. FV-projelerinden şebekeye verilemeyen, solar enerji üretimi tarafından sağlanamayan, bedel için sigorta imkânı sunuyoruz. Yerel bankanız bunu pozitif durum olarak değerlendirecektir. 


10 Yıllık Ürün Garantisi (üretici garantisi)

Kalite ve uzun kullanım: Malzeme ve modüllerin işletmesindeki ilk 10 yıl ürün garantisi. Kanuni garanti taleplerinizden başka, size malzeme ve modüllerin işletmesindeki ilk 10 yıllık ürün garantisi sunuyoruz. Ürün garantisi için Linuo’nun genel garanti koşulları sözleşme süresindeki şekli ile geçerlidir. Geçerli metin indirilebilir dosya alanımızdadır.     Modül imalatımızın eksiksiz ve devamlı gözetimi, uzun vadeli güveni, en uygun işlev emniyeti ve en düşük verim kaybını garantilemektedir. Kalite yönetim sistemleri ile ilgili detaylar ve ilgili linkleri sizin için Solar Kalite Yönetimi sayfasında sunduk. Ayrıca modüllerimizin bilgi kayıtları ve önemli dokümanları Solar Downloads sayfasında bulabilirsiniz

   

Linuo Solar Modülleri ile ilgili bilgileri ayrıca önemli teknik artı noktaların açık özetini solar Fotovoltaik Modül sayfasından bulabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Öyleyse bizi arayın veya iletişim formunu kullanabilirsiniz. Keyifle ve ivedilikle sorularınıza cevap veriyoruz.